GENÇ SÜREYYA

GENÇ SÜREYYA

Üniversite ve lise öğrencilerine yönelik sosyal,kültürel ve dini faaliyetlerde bulunan Genç Süreyya ayrıca gençlik alanında hizmet veren STK 'lara kapasite geliştirme faaliyetleride yürütmektedir. 

GENÇ SÜREYYA KAMPLAR

TUZLA ÖMER HALİS DEMİR GENÇLİK KAMPI

2022-2023

Genç Süreyya üyelerinin katıldığı, yeni kurulacak GENÇHANE platformunun detaylarının görüşüldüğü kampımızda, muhteşem sonbahar görüntüleri eşliğinde muhteşem anılar biriktirdik. Tefsir, sanat ve spor atölyelerinin yer aldığı kampımızda soluklanan gençlerimiz, hayat meşguliyetlerine kısa bir mola vermiş oldular.


GENÇ SÜREYYA KAMPLAR

DERNEK GENÇLİK MERKEZİ

2021-2022

Üniversite öğrencilerine yönelik yapılan, dernek merkezinde gerçekleştirilen, kamplarımızın ana konusu KADIN olarak belirlenmiş olup kamp içerikleri bu doğrultuda hazırlanmıştır.


GENÇ SÜREYYA KAMPLAR

KOCAELİ DİRİLİŞ KAMPI

2021-2022

Genç Süreyya ve Gençzem yönetim kurulu üyelerinin katıldığı, bol yağmurlu ve bol dinlenmeli kampımız Gençlik ve Spor Bakanlığı Kocaeli Diriliş kampında gerçekleşmiştir.


GENÇ SÜREYYA PROJELER

KÖY OKULLARI PROJESİ

2020-2021

SüreyyaDer’den Köy Okullarına Gönül Köprüleri Projemizde ; Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu bölgelerimizden seçilen 10 köy okulundaki 700 çocuğumuza kırtasiye malzemesi, 450 çocuğumuza bot ve mont, 250 çocuğumuza da tüm branşlar soru bankası kitabı gönderilmiştir.  20 genç kızımızın aktif olduğu projede, okullarda bulunan çocuklar ve gençler arasında gönül bağı kurulmuş , yardımlaşmaları dostluklarla taçlanıp sürdürülmüştür.